biuro księgowe saska kępaNasze biuro księgowe powstało w 2003 roku. W skład zespołu wchodzi: specjalista ds. księgowości oraz specjalista ds. kadr.

Podstawą naszej działalności jest obsługa spółek z o.o., ale posiadamy także specjalną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Gwarantujemy rzetelność i fachowość. Księgowość prowadzona jest przez solidnych specjalistów. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, a my – dbając o zadowolenie naszych Klientów – stawiamy na ciągłe doskonalenie kadr. Oferując usługi księgowe i rachunkowość jesteśmy elastyczni w podejściu do wszelkiego rodzaju zagadnień, traktujemy każdego z Państwa indywidualnie oraz gwarantujemy miłą atmosferę.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie własnej firmy nie jest rzeczą prostą. Szczególnie księgowość oraz kwestie podatkowe mogą nastręczać problemów młodym przedsiębiorcom, ponieważ wymagają ciągłego aktualizowania wiedzy na te tematy. Świadczymy profesjonalne usługi rachunkowości w Warszawie (Praga). Księgi rachunkowe, obsługa przychodów i rozchodów, kadry i płace – u nas klienci znajdą rozwiązanie wszystkich tych problemów utrudniających sprawne prowadzenie przedsiębiorstwa. Zapraszamy.